- Hoşgeldiniz

Böcek İlaçlama da Ayın Fırsatı

Böcek İlaçlama da Ayın Fırsatı sitemize 30 Kasım 2012 tarihinde eklenmiş ve 2.772 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Ürün Hakkında

Ankara Haşere İlaçlama

55 TL

50 TL
Toplam İndirim Oranı : % 10
Detaylı Ürün Açıklaması

Kısa bir süre için Truly Nolen Internatinol Türkiye Böcek ve Haşere ile mücadele ekibi tarafından ev ve apartman böcek ilaçlama ücretinde kampanya yapmaktadır. Fırsatı kaçırmamak için hemen başvurun.

T: +90 (312) 448 14 07
F: +90 (312) 448 14 08
E: ankara@trulynolen-tr.com

 

FİRMAMIZ HAKKINDA

Amerika Birleşik Devletleri Florida eyaletinde 1938 yılında faaliyetlerine başlayan TRULY NOLEN, bugün 110 ulusal ofisi ve 1200 çalışanı ile ABD’de Zararlılarla Mücadele ve Çevre Sağlığı (Pest Prevention) sektörünün öncüsü ve lideri konumundadır.

Günümüzde Amerika, Avrupa ve Asya kıtalarında, 52 ülkede TRULY NOLEN INTERNATIONAL olarak faaliyet gösteren şirket, 2000 yılı Mart ayı başından itibaren Türkiye’de de faaliyet göstermeye başlamıştır.

TRULY NOLEN, uluslararası konumlarda, özellikle endüstriyel tesisler, gıda üretim ve işleme tesisleri, oteller, hastaneler, klinikler, okullar, büyük ofis binaları, perakende satış noktaları alanında uzmanlaşmış, bunların çevre zararlıları konusunda olası ve varolan sorunlarının ortadan kaldırılmasında büyük deneyim sahibi olmuş ve kendine özgü know how ve teknolojiler geliştirmiştir.

Şirketimiz, kendisini bir haşereyle mücadele şirketi olarak tanımlamamaktadır. Şirketimiz Zararlıları Engelleme, Kontrol Etme ve Çevre Sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmet şirketi olup, verdiği hizmetlerinin kalitesi, sürekliliği, etkin servisi ile tanınmaktadır.

TRULY NOLEN müşteri odaklı tutum ve anlayışı benimsemekte, kullandığı farklı teknolojileri ve insan sağlığına hiçbir olumsuz etkisi olmayan, en az oranda kullanılan kokusuz ilaçları ile müşterilerinin tüm sorunlarını ortadan kaldırmaya ve garantili hizmet vermeye yönelik çalışmaktadır.

Hizmetlerimizi sizlerin çalışma saatleri içerisinde, asla çalışmalaranızı aksatmadan, ek hazırlık yapmanızı gerektirmeyecek bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.
Anlaşmalarımız periyodik hizmet dönemlerini içermesine rağmen, TRULY NOLEN INTERNATIONAL, müşterilerinin sorunu tamamen ortadan kalkıncaya kadar daha sık hizmet vermeyi ve olası problemleri karşısında müşterilerine ücretsiz servis verme yolunu benimsemektedir.

TRULY NOLEN felsefesinde koşulsuz müşteri mutluluğu ve tatmini yer almaktadır. Bu amaca yönelik olarak müşteri şikayetleri çalışmalarımızda daima ” ilk öncelik ” oluşturmaktadır.
TRULY NOLEN INTERNATIONAL TÜRKİYE, SANİTEM Çevre Sağlığı, Temizlik ve İlaçlama Hizmetleri A.Ş. olarak hizmet vermektedir. Şirketin Merkezi İstanbul olup,Ankara,İzmir ve Adana ofisleri aracılığı ile tüm Türkiye hizmet kapsamındadır.

” Çevre ve İnsan Dostu ” yaklaşımı ile her türlü alanda zararlılarla mücadele ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren şirketimiz, sizlere de daha kaliteli, standart ve güvenceli hizmet verme arzusunu taşımaktadır.

Ürünü Sipariş Ver
Adınız - Soyadınız
Mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Açık Adresiniz
Bize İletmek İstediğiniz Mesajınız
Aşağıdaki kutu içerisindeki kod sipariş numaranızdır. Formu göndermeden önce sipariş numaranızı mutlaka not ediniz.
Sitemizdeki Benzer Fırsatlar

Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.
İlgili Terimler :