- Hoşgeldiniz

Adres : Ankara Tüm Semtlerine Servisimiz Vardır
Telefon : 0312 381 15 87
E-Posta : iletisim@uzmankombi.com
Websitesi : http://www.uzmankombi.com
Üyelik Tarihi : 31 Aralık 2012

Ankara Kombi Servisi 0312 381 15 87

Uzun senelerin verdiği deneyim ve bilgi birikimi sayesinde, kaliteden ve müşteri memnuniyetinden sapmayan firmaların sektörde hak ettiklere yere gelecekleri inancını prensip edinmiş olan firmamız. Kombi, şofben, termosifon ve katı ve sıvı yakıtlı brülör ve kazan sistemlerinin satış sonrası teknik servis hizmetlerini yürütmektedir.

Teknik kadromuzda bulunan personelimizin tamamı ilgili branş eğitimini başarı ile tamamlamış ve firmamızda en az altı yıldır hizmet veren teknisyenlerden oluşmaktadır.

Siz sayın müşterilerimize, ilgili cihazlarınızın periyodik bakımı ve teknik servis müdahalesi gerektiren arıza durumlarında bize ulaşabilmeniz için firmamız telefon ve adres bilgilerini içeren posta iletilerini periyodik olarak göndermeye özen göstermekteyiz.

lektronik Cihaz ve Kart Onarımına birinci derecede önem veren Uzman Kombi , kurduğu elektronik laboratuvarında elektronik cihaz ve kart onarımı hizmetini uygun fiyatlarla ve itina ile yerine getirmektedir. Devre şemasına ihtiyaç duymadan ve elektronik karta voltaj uygulamadan, anti-statik ortam ve şartlarda, profesyonel olarak yapmaktadır.

Uzman Kombi, eğitimli ve deneyimli teknik personeliyle, arızalı elektronik cihaz ve kartlar için arıza belirleme ve bakım&onarım konusunda işletmelerin yurtdışına olan bağımlılıklarını ortadan kaldırarak, bakım&onarım masraflarını ve üretimin durma süresini minimuma indirmektedir.

Ankara Bosch Servisi, Ankara Kombi, Ankara Kombi Servisi kategorisinde bulunan Ankara Kombi Servisi 0312 381 15 87 sitemize 31 Aralık 2012 tarihinde eklenmiş ve 2.125 kişi tarafından ziyaret edilmiş.
Firma Harita Bilgisi
Eklenmemiş